Podmínky, ceny, předvedení

Za nejvhodnější cestu, jak vysvětlit, co náš publikační systém dělá, považujeme jeho předvedení, proto každému zájemci nabízíme nezávaznou schůzku, kde krátce předvedeme postup práce se systémem.

Na základě této schůzky jsme schopni připravit nabídkovou kalkulaci a podle ní potom v časovém horizontu 4-6 týdnů vytvořit kompletní www stránky.

Malý (osobní) web je možné vytvořit za 6-10 tisíc Kč, standardní řešení s využitím systému Publicity vyjde na 20-25 tisíc Kč, velký web s využitím funkcí systému Avista začíná cca na 40 tis. Kč, ale s využitím všech funkcí a nadstavbových modulů se může dostat i přes 100 tisíc Kč. Proto pro každý web připravujeme individuální kalkulaci na základě analýzy požadavků uživatele.

Pro většinu stránek našich zákazníků zajišťujeme i provoz - to znamená, že stránky jsou provozovány na našem serveru, umístěném na páteřní síti Internetu, je nad nimi dohled atd. Pro část zákazníků se provozují i mailové schránky (není to tak levné jako na bezplatných serverech, ale zase jsou u toho jiné služby), správa jejich domén a další související záležitosti, Nic z toho ale není vázáno na vytvoření stránek, takže zákazník se může rozhodnout, že si stránky nebo maily bude provozovat sám nebo u nějakého providera, když to dovolují technické podmínky. V tom případě zajistíme instalaci, ale nemůžeme v takové šíři ručit za to, že všechno bude pořád fungovat, a také drobné úpravy jsou v takovém případě složitější, protože k těm webům nemáme takový přístup jako k těm umístěným na našem serveru. Ale na poskytnutí té služby netrváme, stejně jako není nutné, abychom dodávali i design (když je slušně udělaný, dá se použít design, který si dodá zákazník, finanční úspora je ale malá, protože se obvykle zvýší pracnost o úpravy kódu). Také je možné dohodnout integraci stávajících www aplikací vyvinutých pracovníky zákazníka.