Místní akční skupina Svitava

Webové stránky místní akční skupiny Svitava byly vytvořeny s využitím našeho vlastního publikačního systému Publicity v závěru roku 2011 a kompletně přepracovány v r. 2017. SEAL, s.r.o. zajistil návrh designu, jeho zapojení do publikačního systému, prvotní naplnění daty i provoz stránek. Cílem bylo zprovoznit webové stránky tak, aby naplnily potřeby MAS v oblasti zveřejňování informací (účast v projektech, vyhlašované dotace a pod.) a zároveň byly dostatečně jednoduché na obsluhu, takže je může obsluhovat kancelář MAS, která nemá žádného specializovaného informatika.

Přestavba stránek v r. 2017 měla za cíl nabídnout stránky v moderním designu a především zajistit, aby se přizpůsobovaly zařízení, na kterém se právě zobrazují. Stránky jsou proto dobře přístupné jak na stolních počítačích a noteboocích, tak na mobilních zařízeních s menším displejem (tablety, mobilní telefony). Přitom zůstala zachována důležitá vlastnost aktualizace obsahu stránek z kanceláře MAS.

Na stránkách MAS Svitava jsou rovněž zprovozněny tabulkové aplikace určené pro zveřejňování informací o MAS - přehled členů, přehled osob angažovaných v orgánech MAS, přehled projektů financovaných prostřednictvím MAS a pod.

 http://www.massvitava.cz